ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΟΝΤΡΑΡΕΙ ΤΟΝ ΑΟΚ!!!!

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση  orfeas9 Την / Το Τρι Απρ 08, 2008 2:39 am

ΑΝΕΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥ Β ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΑ Α ΕΠΣΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΟΚ,ΤΑ "ΣΤΡΟΥΜΦ"ΕΙΝΑΙ 12 ΒΑΘΜΟΥΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΤΡΙΨΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΥ 9-1!!!!!!!!!!ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΟΚ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΕΛΛΑΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ 1-0 ΚΑΙ ΜΕ ΑΚΥΡΩΜΕΝΑ 2 ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΠΙΘΑΝΟ ΕΠΟΠΤΗ ΠΟΘ ΜΑΤΑΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΩΤΗΡΙΑΣ!!Ο ΑΟΚ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΦΟΡΜΑΡΙΣΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΑΦΟΥ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΙΚΩΝΤΑΣ ΑΝΕΤΑ ΤΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ.ΣΤΟΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΩΝ ΣΟΦΑΔΩΝ ΜΕ 3-0 ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΜΕ 2-1 ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΟΠΟΥ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ!!ΚΙ ΑΥΤΗ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΠΛΕ!!!!ΕΚΠΡΟΣΟΠΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΕΡΔΙΣΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΝ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟ ΜΕ 1-0 ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΝΕΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΡΤΥΡΑ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ!!!!FORZA AOK!!!! cheers
orfeas9

Αριθμός μηνυμάτων : 21
Τόπος : karditsa
Registration date : 08/04/2008

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΟΝΤΡΑΡΕΙ ΤΟΝ ΑΟΚ!!!!

Δημοσίευση  Admin Την / Το Τρι Απρ 08, 2008 3:02 am

Η θέση του ΑΟΚ δεν είναι στο ερασιτεχνικό πρωτάθλημα της καρδίτσα, αλλά πολύ πιο πάνω, όπως Δ Εθνικής γιατί όχι και στην Γ κατηγορία! Η διαφορά δυναμικότητας είναι πολύ μεγάλη σε σχέση με τους αντιπάλους του. Για μένα πρωσοπικά ο ΑΟΚ δεν έχει αντίπαλο αυτή την στιγμή.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Τόπος : Καρδίτσα
Registration date : 26/02/2008

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://karditsa.buy-forum.com

Δημοσίευση  ΑΣΑΣ 3 Την / Το Τρι Απρ 08, 2008 11:19 am

Η θέση του ΑΟΚ είναι το πολύ στο περιφεριακό.Μαυρόψυχοι.ΑΣΑ ΟΛΕ.Σαλόνικα City...
ΑΣΑΣ 3

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/04/2008

ΠΟΙΟΣ?

Δημοσίευση  sdr23 Την / Το Τρι Απρ 08, 2008 12:40 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΤΗΣ Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ???
ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΑΛΛΕΣ 7 ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ....
sdr23

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Registration date : 07/04/2008

Δημοσίευση  orfeas9 Την / Το Τετ Απρ 09, 2008 1:57 am

δικιο εχεις φιλε αλλα επειδη ζω την ομαδα απο μεσα πιστεψε με πως ο μετριος ΑΟΚ δεν εχει να φοβηθει καμια απο τις 7 αλλες ομαδες των play off.η δουλεια που γινεται φετος στην ομαδα ειναι εφαμιλλη με αυτες των επαγκελματικων ομαδων,οι ποδοσφαιριστες εχουν τρομερη φυσικη κατασταση κι αθτο οφειλεται στο γεγονος πως η ομαδα δουλευει απο τισ 25 ιουλιου!!!!εκανε 2 μηνες προετοιμασια με μοναδικο ρεπο ανημερα τον δεκαπενταυγουστο!!ισως να σας φαινεται υπερβολικο αλλα ειναι αληθεια!!δεν μπορει λοιπον παρα να βγει ολη αυτη η δουλεια στο γηπεδο!!για αυτο και στο κυπελλο με ομαδες μεγαλυτερης κατηγοριας φανηκε πως ο ΑΟΚ εχει περισσοτερες δυναμεις .κι οσο για σενα φιλε που μας λες σκατοψυχους μακαρι η ασα να βγει κατηγορια γιατι ο ΑΟΚ ερχεται τρενο κι εχει τοσες γερες βασεις και τοσο γερη διοικηση που ολη η ασα θα παρακαλαει να παρει μεταγραφη στον ΑΟΚ.Φιλοδοξια των διοικουντων ειναι η ομαδα και του χρονου(αν ολα πανε καλα φετος)να κανει πρωταθλητισμο και στο περιφερειακο και πιστεψε με,αυτοι που διοικουν τον ΑΟΚ εχουν την τρελα,τα ονειρα,την φιλοδοξια,τ αρχειδια,μα πανω απ ολα τα λεφτα να το κανουν!αυτα τα λιγα για σημερα...ενα παιχνιδι εμεινς για το τελος του πρωταθληματος με τον εθνικο,το φαβορι ολων πριν αρχισει το πρωταθλημα,και μετα αρχιζουν τα play off.οτιδηποτε θελετε να μαθετε για την ομαδα ρωτηστε με...τα ξαναλεμε οταν εχουμε νεωτερα απο την αοκαρα μας!!! cheers
orfeas9

Δημοσίευση  ΑΣΑΣ 3 Την / Το Τετ Απρ 09, 2008 12:21 pm

Πρωτον δεν ειπα σκατοψυχους αλλα μαυροψυχους.αι δευτερον μην κανεις ονειρα φιλε.Ποιος ΑΟΚ εδω δεν μπορει η ΑΣΑ να ορθοποδησει,θα το κανις εσυ που εχεις για φιλαθλους 100 παπουδια?Ξυπνα....
ΑΣΑΣ 3

Δημοσίευση  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ Την / Το Τετ Απρ 09, 2008 4:42 pm

Αυτή η συζήτηση γίνεται κατά περιόδους και στο gate3.gr. orfeas9 εφόσον λες ότι ασχολείσαι με τον ΑΟΚ πες μας, η διοίκηση του ΑΟΚ περιλαμβάνει κάνα Βαρδινογιάννη, κάνα Πηλαδάκη ή κάποιον αντίστοιχο? Γιατί με γιατρούς κτλ η θέση της ομάδας είναι στη Δ'. Δε θέλω να αδικήσω όμως την ομάδα. Την είδα πρόσφατα στον τελικό με τον Αστέρα. Φέτος ο ΑΟΚ έπαιζε άνετα στη Δ' και δε θα είχε κανένα πρόβλημα για σωτηρία, το λέω εγώ που είμαι δηλομένος Αναγεννησιώτης. Αλλά πες μου ρε συ, όταν για να ανέβει ο Φωκικός πέρυσι και φέτος έβαλε η διοίκηση 150.000 - 200.000 ετησίως, συνεχίζεις να πιστεύεις ότι ο ΑΟΚ μπορεί? Και σου λέω εγώ ότι ανεβαίνει, γιατί εκτός των άλλων η δουλειά που γίνεται όλα αυτά τα χρόνια στα τμήματα υποδομής αποφέρει καρπούς, μπορεί να αντέξει η διοίκηση και γενικά αυτό που λέγεται ΑΟΚ ένα ετήσιο μπάτζετ 500.000 - 600.000 ευρώ. Απάντησέ μου, αλλά προκαταβολικά θέλω να σου πω ότι οι εποχές έχουν αλλάξει, το ίδιο το ποδόσφαιρο έχει αλλάξει, ο ίδιος ο ΑΟΚ έχει αλλάξει και αυτό που βλέπω εγώ είναι ότι η δυναμική του ΑΟΚ φτάνει μέχρι τη Δ'!

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Τόπος : ΓΕΩΡΓΙΚΟ

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.gate3.gr

ΠΟΙΟΣ??

Δημοσίευση  sdr23 Την / Το Τετ Απρ 09, 2008 4:52 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΟΚ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΥΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ Δ' ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ?ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΟΙ ΛΑΡΙΣΑΙΟΙ ΓΙΑ Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΔΙΝΟΥΝΕ ΟΤΙ ΚΑΙ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΕΣ.ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΑΠΟ 5.000 ΕΩΣ 15.000 ΕΥΡΩ.ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ?
sdr23

Δημοσίευση  orfeas9 Την / Το Τετ Απρ 09, 2008 5:02 pm

καλησπερα φιλε απο το γεωργικο,καταρχας να πω πως δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση με κανενα για το θεμα αναγεννηση-αοκ!επαιξα και στις δυο ομαδες και πανω απ ολα ειμαι καρδιτσιωτης κι οχι αναγγεννησιωτης η αοκτζης.απλα αυτη την περιοδο γνωριζω πραγματα και καταστασεις για τον αοκ και γι αυτο μιλαω γι αυτη την ομαδα.οντως η ομαδα που εχει φτιαξει ο αοκ φετος πιστευω κι εγω πως δεν θα ειχε προβλημα σωτηριας στο περιφερειακο,στην διοικηση δεν βρισκεται ουτε ο βαρδινογιαννης ουτε ο πηλαδακης,αλλα βρισκονται 2 νεοι επιχειρηματιες της καρδιτσας που πιστεψε με ειναι πολυ δυνατοι και κανουν τα παντα για να προστατεψουν την ομαδα τους.ο φετινος αοκ εχει μπατζετ που αγκιζει τα 90.000 euro και η ομαδα αγωνιζεται στην Α φιλε μου!!να σου θυμισω κι ενα γεγονος,η ομαδα ηταν κομπλε τα χριστουγεννα κι ομως η διοικηση εδωσε 18.000 euro και πηρε τον αρχηγο της αναγεννησης!!!!δεν υπαρουν οι αρρωστημενες καταστασεις του παρελθοντος στον αοκ(βλεπε γιατρους!!).εχεις δικιο,το ποδοσφαιρο εχει αλλαξει,το ιδιο κι ο αοκ,γι αυτο σου λεω πως κανε υπομονη και θα δεις πως συντομα η ομαδα θα αγωνιζεται σε επαγγελματικη κατηγορια.
orfeas9

Ερώτηση???

Δημοσίευση  romeocastelen Την / Το Τετ Απρ 09, 2008 10:07 pm

Φιλε οπως προανεφερες ο ΑΟΚ παει για πρωταθλητισμο. Σημαντικο ρολο ομως στο ποδοσφαιρο παιζει και ο παραγων <<χρημα>>. Δεν ξερω ποιοι διοικουν τον ΑΟΚ και την οικονομικη τους κατασταση, αλλα πρεπει να ματωσει η τσεπη τους για να φτιαχτει μια καλη ομαδα που θα στεκεται ανετα στην ημιεπαγγελματικη κατηγορια. Ο ξαδερφος μου παιζει φετος Α' Ερασιτεχνικη Λαρισας στον ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟ και μερικοι παικτες παιρνουν 5-6.000 ΕΥΡΩ τον χρονο, και αυτος με 4.000 ειναι παγκο
romeocastelen

Αριθμός μηνυμάτων : 62
Τόπος : Συκεώνα Καρδίτσας
Registration date : 18/03/2008

Δημοσίευση  orfeas9 Την / Το Πεμ Απρ 10, 2008 1:21 am

τα ιδια ποσα παιζουν και στον αοκ φιλε και μερικοι περνουν λιγα παραπανω.το σημαντικο ειναι ομως οτι τα περνουν!!!δεν εχει χασει κανεις euro μεχρι στιγμης!
orfeas9

Δημοσίευση  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ Την / Το Πεμ Απρ 10, 2008 2:05 am

Έχω πολλούς φίλους που παίζουν στον ΑΟΚ, τι μισή ομάδα σχεδόν χωρίς υπερβολή. Και εγώ ξέρω ότι τα λεφτά τους τα παίρνουν και με το παραπάνω. Το ίδιο γινόταν και πριν μερικά χρόνια αν θυμάσε, το ΄99, σε μεγαλύτερο όμως βαθμό. Τότε αν θυμάσε η ομάδα ήθελε 1-2 βαθμούς, δε θυμάμαι ακριβώς, για να ανέβει στη Β'. Στη Β΄, όχι στη Γ'. Επειδή τυγχάνει ο τότε πρόεδρος να είναι συγγενής μου, θέλω να πας να τον ρωτήσεις πόσα λεφτά μπήκε μέσα τότε... Βέβαια, η αρρώστεια είναι αρρώστεια... Αυτό που θέλω να πω είναι ότι όποιος και αν είναι στη διοίκηση δύσκολα θα σκάσουν τόσα λεφτά! Γι' αυτό λέω μέχρι εκεί που τους παίρνει θα την πάνε την ομάδα. Και τον ΑΟΚ τον παίρνει μέχρι τη Δ', άντε και κάνα ξεπέταγμα στη Γ'. Νομίζω ότι ένα καλό παράδειγμα για το τι συμβαίνει ποδοσφαιρικά στην Καρδίτσα αυτή τη στιγμή, είναι τα Γιάννενα (ΠΑΣ-Α.Ε Γιαννενα). Μόνο που ο ΑΟΚ έχει πολύ μεγαλύτερη ιστορία...

Υ.Γ 1 Ο πρώτος από τους δύο που λες ότι είναι στη διοίκηση έχει την έδρα της επιχείρησής του στο δρόμο για Καλλίθηρο?

Υ.Γ 2 Έχεις ή/και γενικά έχετε ακούσει κάτι για αναδιάρθρωση πρωταθλημάτων? Δηλαδή, ο ΑΟΚ σε τί/ποιά κατηγορία θα παίζει του χρόνου (δεδομένο ότι ανεβαίνει φέτος). Έχετε ακούσει ότι την Γ' εθνική θέλουν να την κάνουν ημιεπαγγελματική?

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Τόπος : ΓΕΩΡΓΙΚΟ

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.gate3.gr

Απαντηση

Δημοσίευση  romeocastelen Την / Το Πεμ Απρ 10, 2008 6:21 pm

Η Δ' Εθνικη απο το 2009-2010 Θα συγχωνευτει με την Γ' Εθνικη..........Το ειπε ο Γκαγκατσης πριν 2 ημερες, γιατι οπως ειναι αυτην την στιγμη η Δ' δεν εξυπηρετει τους σκοπους για τους οποιους προοριζοταν. ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΟΝ Α.Ο.Κ, ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ Δ' ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ.....
romeocastelen

Αριθμός μηνυμάτων : 62
Τόπος : Συκεώνα Καρδίτσας
Registration date : 18/03/2008

Δημοσίευση  orfeas9 Την / Το Πεμ Απρ 10, 2008 7:07 pm

φιλε δεν ειναι δυσκολο να μαθεις ποιοι διοικουν τον αοκ,δεν ειναι κρυφο,κι οσο για την καταργηση του περιφερειακου ολα δειχνουν πως θα προχωρησει απο τη σεζον 2009-2010 αλλα πρεπει να συμφωνησουν ολες οι ενωσεις ποδοσφαιρικων σωματειων της ελλαδας-που μαλλον θατο κανουν-του χρονου θα εχουμε σιγουρα περιφερειακο πρωταθλημα.
orfeas9

Δημοσίευση  SUPER 3 Την / Το Σαβ Απρ 19, 2008 10:29 am

Τώρα θα δόυμε τον ΑΟΚ στα πλέι-οφ πόσο καλή ομάδα έχει! Θέλω να πιστεύω οτι αύτη η τρελή κούρσα δεν ήταν της πλάκας!!!
SUPER 3

Αριθμός μηνυμάτων : 39
Registration date : 19/03/2008

ΑΟΚ....

Δημοσίευση  Alexia Την / Το Δευ Μαϊος 12, 2008 8:36 pm

παιδιά ο ΑΟΚ είναι ομαδάρα....!!!!!και θα ανέβει οπωσδήποτε στην Δ' γιατί οι παίχτες κάνουν καθημερινά καλή προπόνηση!!!!Το αξίζει.......

Alexia

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Τόπος : athens
Registration date : 11/05/2008

Δημοσίευση  fila8los Την / Το Δευ Μαϊος 12, 2008 10:55 pm

8a doume se ligo kairo poios 8a kontrarei ton aok ton anuparkto.reeeeeeeeee erxontai oi orange bulls..............

forza taurwpara

fila8los

Αριθμός μηνυμάτων : 5

Δημοσίευση  ΑΣΑΣ 3 Την / Το Δευ Μαϊος 12, 2008 11:09 pm

Πιστευω κατα την γνωμη μου οτι οποια απο τις δυο ομαδες ανεβει,να μπορεσει του χρονου να κρατηθει στην κατηγορια.Και του παραχρονου να εχουμε τρεις ομαδες...Ο καλυτερος ασ νικησει........
ΑΣΑΣ 3

Δημοσίευση  Admin Την / Το Δευ Μαϊος 12, 2008 11:15 pm

ΑΚΡΙΒΩΣ, ΠΑΙΔΙΑ Ο ΑΟΚ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΟΚ ΣΤΗΝ Δ ΕΘΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Γ' ΕΘΝΙΚΗ!!!
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Τόπος : Καρδίτσα
Registration date : 26/02/2008

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://karditsa.buy-forum.com

ΑΟΚ?

Δημοσίευση  sdr23 Την / Το Τρι Μαϊος 13, 2008 12:21 am

ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ?Ο ΑΟΚ ΣΤΗΝ Δ?ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ?ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΜΟΥΖΑΚΙ.ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΗΠΕΔΟ... alien
sdr23

Δημοσίευση  ΑΣΑΣ 3 Την / Το Τρι Μαϊος 13, 2008 12:28 am

Εγω δεν ημουνα....Για να το λες κατι θα ξερεις...
ΑΣΑΣ 3

Δημοσίευση  fila8los Την / Το Τρι Μαϊος 13, 2008 3:01 am

mia erwthsh pros tous aoktzhdes...lete oti eiste megalh omada klp klp.tolmhsate na sugrh8hte mexri kai me thn asa..kserete oti eiste apo tis liges omades pou dn exete ka8olou fila8lous?AXRHSTOI!!!ston teliko me ton taurwpo 8a pa8ete panoleu8ria..monh swthria sas einai na to dwsei to paixnidi o taurwpos gt sth d paizontai polla sumferonta(oikonomiko klp klp)re eiste anuparktoi re !!!!!!!!!!
staksta giatre gia na deis asprh mera !!!

forza taurwpra re!!!
erxontai oi ORANGE BULLS!!!!

fila8los

Αριθμός μηνυμάτων : 5

Δημοσίευση  orfeas9 Την / Το Τρι Μαϊος 13, 2008 5:41 am

μαλλον ησουν σ αλλο γηπεδο φιλε η εβλεπες το παιχνιδι οπως ηθελες εσυ.πες μου μια ευκαιρια που εκανε το μουζακι..καμια.και το γκολ ηρθε απο στημενο και λαθος των παικτων.συμφωνω πως ενα πολυ ευκολο παιχνιδι για τον αοκ εγινε αγχωτικο μεχρι το 90 αλλα η ομαδα δεν κινδυνεψε σε καμια στιγμη του αγωνα.τωρα για τον ταυρωπο θα δουμε στον τελικο τι θα γινει,στο πρωταθλημα ο αοκ κερδισε δυο φορες αλλα ο τελικος ειναι ενα παιχνιδι κι ολα μπορουν να γινουν,οποιος εχει παιξει ποδοσφαιρο μπορει να καταλαβει.αλλα πιστευω πως αν ο αοκ πιασει αποδοση δεν μπορει να τον κοντραρει ο ταυρωπος.
orfeas9

ΗΡΕΜΑ...

Δημοσίευση  smurf1234 Την / Το Τρι Μαϊος 13, 2008 12:14 pm

ΦΙΛΑΘΛΕ ΤΟΥ ΤΑΥΡΩΠΑΚΟΥ ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΟΥ ΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΣΕ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙ. ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ.
smurf1234

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Registration date : 09/05/2008

Δημοσίευση  Alexia Την / Το Τρι Μαϊος 13, 2008 1:29 pm

Δεν μπορω να καταλάβω κάτι.......γιατί δεν χαίρεστε που μια ομάδα από την Καρδίτσα έχει την ευκαιρία να ανέβει Δ' εθνική και να εκπροσωπεί την πόλη, αλλά θέλετε να την "ρίξετε"???? Cool

Alexia

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Τόπος : athens
Registration date : 11/05/2008

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης